Polityka prywatności

Ostatnia aktualizacja: 5 sierpnia, 2023

Czas Na Dietę („nas”, „my” lub „nasz”) obsługuje Czas Na Dietę stronę internetową („Usługa”).

Ta strona zawiera informacje o naszych zasadach dotyczących gromadzenia, wykorzystywania i ujawniania danych osobowych podczas korzystania z naszej Usługi.

Nie będziemy wykorzystywać ani udostępniać twoich informacji nikomu poza przypadkami opisanymi w niniejszej Polityce prywatności.

§1. Informacje podstawowe

Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest czasnadiete.pl (zwana dalej Sprzedawcą, Autorem, Administratorem). Kontakt z Administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: czasnadiete.kontakt@gmail.com

2. Czytając, przeglądając blog czasnadiete.pl, akceptują Państwo zasady zawarte w polityce prywatności, znajdującej się na tej stronie. Jeśli nie zgadzają się Państwo z Polityka Prywatności, proszę nie odwiedzać bloga.

3. Autor zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: autor bloga nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych.

4. Każdego subskrybenta oraz klienta obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, znajdująca się na tej stronie.

5. Przysługuje Państwu prawo żądania od Administratora: dostępu do danych osobowych Ciebie dotyczących, ich sprostowania, a także usunięcia.

6. Dane (adresy e-mail) chronione są z użyciem racjonalnych środków technicznych i organizacyjnych oraz procedur bezpieczeństwa, w celu zabezpieczenia ich przed dostępem osób nieupoważnionych lub ich nieupoważnionym wykorzystaniem.

7. Dane osobowe i kontaktowe podawane w komentarzach do wpisów są dostępne dla wszystkich czytelników bloga. Autor nie ma możliwości zabezpieczenia odbiorców bloga przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności. Za treść komentarzy odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.

8. Formularze znajdujące się gościnnie na blogu i dotyczące usług i produktów nieobsługiwanych przez autora bloga (co każdorazowo jest zaznaczone) nie podlegają Polityce Prywatności.

9. Zawartość stron w domenie czasnadiete.pl oraz nazwa domeny podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z autorem bloga.

10. Materiały publikowane na blogu mogą zawierać nieścisłości i błędy w pisowni. Autor nie gwarantuje poprawności i kompletności materiałów ani wiarygodności rad, opinii, oświadczeń, rysunków lub innych informacji wyświetlanych na blogu lub rozpowszechnianych za jego pośrednictwem. Użytkownik akceptuje, że opieranie się na takich opiniach, radach, oświadczeniach, notatkach i rysunkach stanowi działanie na własne ryzyko.

11. Zawarte na blogu czasnadiete.pl opisy i artykuły zawsze zgadzają się z opinią autora i są opinią. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pomyłki, niedokładności, braki i inne błędy, jak niepunktualność lub nieautentyczność jakichkolwiek informacji zawartych na blogu.

12. Autor bloga nie bierze odpowiedzialności za zamieszczane reklamy. Sprawdzamy czy reklamodawcy są wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich czyny.

§2. Gromadzenie i wykorzystywanie informacji

Podczas korzystania z naszej Usługi możemy poprosić Cię o podanie pewnych danych osobowych, których można użyć do skontaktowania się z Tobą lub identyfikacji. Dane osobowe umożliwiające identyfikację („Dane osobowe”) mogą obejmować między innymi:

  • Imię
  • Adres e-mail

§3. Dane przeglądarki

Gromadzimy informacje, które Twoja przeglądarka wysyła za każdym razem, gdy odwiedzasz naszą Usługę („Dane przeglądarki”). Te dane dziennika mogą zawierać informacje, takie jak adres protokołu internetowego („IP”) komputera użytkownika, typ przeglądarki, wersja przeglądarki, odwiedzane strony naszego Serwisu, godzina i data wizyty, czas spędzony na tych stronach i inne statystyki.

§4. Pliki cookie Google AdSense i DoubleClick

Google, jako dostawca zewnętrzny, wykorzystuje pliki cookie do wyświetlania reklam w naszej usłudze.

§5. Usługodawcy

Możemy zatrudniać firmy i osoby trzecie w celu usprawnienia naszej Usługi, świadczenia Usługi w naszym imieniu, świadczenia usług związanych z Usługą lub pomocy w analizie sposobu korzystania z naszej Usługi.

Te strony trzecie mają dostęp do Twoich danych osobowych wyłącznie w celu wykonywania tych zadań w naszym imieniu i są zobowiązane do nieujawniania ich ani wykorzystywania do jakichkolwiek innych celów.

§6. Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twoich Danych Osobowych jest dla nas ważne, ale pamiętaj, że żadna metoda transmisji przez Internet ani metoda elektronicznego przechowywania nie jest w 100% bezpieczna. Chociaż staramy się stosować komercyjnie akceptowalne środki w celu ochrony Twoich danych osobowych, nie możemy zagwarantować ich całkowitego bezpieczeństwa.

§7. Linki do innych witryn

Nasz Serwis może zawierać linki do innych stron, które nie są przez nas obsługiwane. Jeśli klikniesz łącze strony trzeciej, zostaniesz przekierowany na stronę tej osoby trzeciej. Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z Polityką prywatności każdej odwiedzanej witryny.

Nie mamy kontroli i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść, politykę prywatności lub praktyki jakichkolwiek witryn lub usług stron trzecich.

§8. Prywatność dzieci

Nasza Usługa nie jest skierowana do osób poniżej 18 roku życia („Dzieci”).

Nie gromadzimy świadomie danych osobowych dzieci poniżej 18 roku życia. Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem i wiesz, że Twoje dziecko przekazało nam Dane osobowe, skontaktuj się z nami. Jeśli odkryjemy, że dziecko poniżej 18 roku życia przekazało nam Dane osobowe, natychmiast usuniemy takie informacje z naszych serwerów.

§9. Zmiany w niniejszej Polityce prywatności

Od czasu do czasu możemy aktualizować naszą Politykę prywatności. Powiadomimy Cię o wszelkich zmianach, publikując nową Politykę prywatności na tej stronie.

Zaleca się okresowe przeglądanie niniejszej Polityki prywatności pod kątem wszelkich zmian. Zmiany w niniejszej Polityce Prywatności wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania na tej stronie.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszej Polityki prywatności, skontaktuj się z nami.

Scroll to Top